O projektu

Developerský projekt Korzo Lipno zahrnuje výstavbu bytových i polyfunkčních domů s byty a komerčními prostory v novém centru obce Lipno nad Vltavou. Záměrem developera, společnosti KORZO LIPNO s.r.o., je vývoj celého území, výstavba infrastruktury, polyfunkčních a bytových domů a následný prodej jednotlivých ubytovacích jednotek koncovým vlastníkům, se zajištěním (nabídkou) následného jejich provozování (pronajímání volné ubytovací kapacity v rámci provozování lokality jako celku).

Kromě koupě apartmánu nabízíme zájemcům i možnost jeho provozování ve formě full service služby, aneb Korzo Lipno se stará o všechny záležitosti spojené s provozem pod kterou spadá technická správa a údržbu resortu, objektů, vlastních apartmánů, ale i služby recepce, ubytovací servis, úklid atd. Zajišťujeme i obsazenost kapacity spravovaných apartmánů, propagační činnost, spolupráci s ubytovacími servery, aktivní management obsazování, spolupráci s cestovními kancelářemi atp.

Na základě pravidelně obnovované smlouvy o provozování lze dojednat i pravidelnou čtvrtletní nebo měsíční výplatu zálohy (záloha na pachtovné), podle předem stanovených známých pravidel, tak bude klientovi garantován pravidelný příjem na splácení úvěru na pořízení apartmánu primárně využitelný hlavně mimo sezónu. Díky umístění resortu v turisticky velmi atraktivní lokalitě (s vysokou návštěvností jak v letní, tak v zimní sezóně) i dobře promyšlené strategii má služba provozování KORZO LIPNO silný potenciál velmi dobrého zhodnocení do koupě bytu a provozování vložených prostředků.

Prostě a jednoduše o vše se postaráme za Vás.

Pachtovné je děleno v poměru 50 % ku 50 % ve prospěch majitele apartmánu. Neboli z každé vytvořené rezervace dostává majitel apartmánu 50 % z ceny rezervace. Provozovatel KORZO LIPNO zajistí kompletní agendu související s obsazením apartmánu počínaje nabídkou a marketingem, zajištěním klienta, poskytnutím veškerých technických služeb, až po zúčtování energií za pobyt klientů v odměně provozovatele. Toto je naší hlavní činností. Odměna provozovatele je sjednána v částce ve výši 50% z ceny za ubytování. Pachtovné je vypláceno formou měsíční nebo čtvrtletní zálohy, tato záloha bývá obvykle 10 000 až 12 000 Kč měsíčně. 

Prohlídka objektu A3:

3D prohlídka

Prohlédnout si provozované apartmány můžete zde:

Apartmány Korzo

Celkový rozsah lokality Korzo Lipno je 30 000 m2. Projekt Korzo Lipno nabízí apartmány, jejichž sortiment sahá od malých bytů s plochou cca 40 m2 až po ty prostornější o výměře cca 100 m2. Spolu sousedící bytové jednotky lze poměrně jednoduše spojovat do větších celků, tím je možné vyjít vstříc i zájemcům o větší bytové jednotky, prakticky bez omezení horní hranice možné jejich velikosti. Kromě čistě apartmánových domů zde budou vybudovány i domy polyfunkční, které nabízí komerční prostory o velikosti od 80 m2 až do 250 m2 pro podnikání a služby. Lokalita je složena ze 4 samostatných sekcí A,B,C,D. Sekce jsou křížem odděleny ulicí a přirozenou osou obce Lipno - tzv. Korzem. Pěší Korzo vede z obce Lipno až ke břehu lipenského jezera. Projekt navazuje na stávající výstavbu obce Lipno a přirozeně rozšiřuje centrum obce východním směrem. Všechny domy mají tři obytná podlaží, plus podkroví. K objektům přísluší i přilehlé travnaté plochy. U všech domů, v návaznosti na nově vybudované veřejné komunikace, jsou k dispozici parkovací stání. V současné době je zrealizována první fáze výstavby, zahrnující objekty B1-B3 a A1-A4. Během roku 2021 a 2022 realizujeme objekty A5-A11, C1-C3, kryté parkovací stání a komerční prostory.

© Copyright 2019 KORZO LIPNO s.r.o.

Vytvořili v: